Російський ведучий Парфьонов потрапив до бази “Миротворець”

24 липня 2021 Життя, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Леонід Парфьонов неправильно відповів на запитання про Крим.

Відомий російський журналіст і телеведучий Леонід Парфьонов потрапив в базу даних українського сайту «Миротворець». Причиною цього послужила його неправильна відповідь про приналежність Криму. Росіянина звинувачують у «замаху на суверенітет і територіальну цілісність України». Про це повідомляє Лента.

Приводом для цього стало інтерв’ю Парфьонова журналісту Євгену Кисельову, яке він дав під час поїздки в Україну.

Він уточнив, що півострів контролюється Росією, що не визнається міжнародним співтовариством, і додав, що йому не подобається запитання: «Чий Крим?», оскільки люди, що його ставлять, хочуть почути тільки один варіант відповіді.

Після чого Парфьонов записав відеоблог, де розкритикував запитання про територіальну приналежність півострова. Парфьонов заявив, що для українців питання про Крим є таким же обов’язковим, як тест на ПЛР.

За публічну критику «Миротворець» вніс Парфьонова в свою базу даних. Автори сайту закликали правоохоронні органи розглядати це як заяву «про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі