Росія намагається вкрасти дані про вакцину від COVID-19

16 липня 2020 Життя, Кримінал
Share Button
Ілюстративне фото
Хакери, які підтримуються російськими спецслужбами, намагаються вкрасти дослідження вакцини і лікування COVID-19 з академічних і фармацевтичних установ у всьому світі.

Про це повідомляє британський Національний центр кібербезпеки (NCSC), пише Українська правда.

У скоординований заяві Великої Британії, Сполучених Штатів і Канади атаки були приписані групі APT29, також відомої як Cozy Bear, яка, за їхніми словами, швидше за все діяла в складі російських спецслужб.

Директор по операціях NCSC Пол Чічестер заявив, що компанія засуджує ці “бридкі напади на тих, хто виконує життєво важливу роботу” по боротьбі з пандемією коронавірусу. Канадський центр розвідки сигналів і кіберзагроз рекомендував установам, які займаються розробкою вакцин, вжити заходи для захисту себе.

Російське інформаційне агентство РІА з посиланням на прес-секретаря Дмитра Пєскова заявило, що Кремль відкинув звинувачення Лондона, які, за його словами, не були підкріплені відповідними доказами.

Міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб заявив, що для російських спецслужб “абсолютно неприйнятно” орієнтуватися на боротьбу з пандемією.

“У той час як інші переслідують свої егоїстичні інтереси з безрозсудною поведінкою, Велика Британія та її союзники продовжують важку роботу з пошуку вакцини і захисту глобального здоров’я”, – заявив Рааб.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі