Росія наступає на Бахмут і Лиман – Генштаб

25 травня 2022, 19:59
Share Button
Фото: умовне
Російські війська зосередилася на наступі на Бахмутському напрямку на Донеччині, а також намагаються розвитку наступ у напрямку Лимана й готується до активних дій на Новопавлівському й Запорізькому напрямках.

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних Сил України за 25 травня.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація за минулу добу не змінилась. На Сіверському напрямку Росія продовжує прикриття кордону й обстріли цивільної та військової інфраструктури в прикордонних районах.

На Слобожанському напрямку окупанти інтенсивно обстрілюють українські позиції. За минулу дому РФ обстріляла цивільну інфраструктуру в районах Краснопілля Сумської області, а також Тернової, Руських Тишків, Довгенького та Нової Дмитрівки Харківської області.

Російські війська намагаються покращити тактичне положення в районах Ізюма та Слов’янська. Спроби наступу в районах Довгенького (Харківської області) та Богородичного (Донецької області) були невдалі, окупанти зазнали втрат.

На Донецькому напрямку РФ обстрілює з авіації та артилерії Лиман та Комишуваху Донецької області і Сєвєродонецьк та Новозванівку Луганської області. Спроби штурму на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках для окупантів були невдалі. Вони також обстріляли з артилерії та авіації райони Мар’їнки, Микільського, Полтавки та Оріхова.

На Південнобузькому напрямку російські війська готуються до спроби виходу на адмінкордони Херсонщини. Окупанти обстріляли позиції ЗСУ та цивільну інфраструктуру в районах Новоолександрівки, Трудолюбівки, Новопавлівки, Благодатного та Посад-Покровського.

“Противник продовжує зазнавати втрат особового складу та військової техніки. Регулярно надходить інформація щодо зосередження значної кількості поранених військовослужбовців збройних сил РФ в лікувальних закладах прикордонних з Україною населених пунктів”, — наголошують у Генштабі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі