Росіяни поскаржилися в УЄФА на кричалки українських уболівальників

05 лютого 2022, 22:52 Життя
Share Button
Фото: AFP VIA GETTY IMAGES
Російський футбольний союз направив звернення до УЄФА з вимогою відкрити дисциплінарне розслідування через "дискримінаційну" поведінку вболівальників збірної України під час півфіналу чемпіонату Європи з футзалу.

Про це стало відомо з росЗМІ.

Російський футбольний союз направив звернення до УЄФА з вимогою відкрити дисциплінарне розслідування за фактом дискримінаційної поведінки вболівальників збірної України під час півфіналу чемпіонату Європи з міні-футболу.

Під час матчу, що відбувся 4 лютого в Нідерландах, українські вболівальники на трибунах скандували на адресу російських футболістів образливі висловлювання, які мали політичний характер, розпалювали ненависть за національною ознакою та, серед іншого, містили заклики до вбивства російських громадян.

У РФС зазначили, що, згідно з регламентом турніру, національні асоціації несуть відповідальність за поведінку своїх гравців, офіційних осіб, членів, уболівальників та будь-яких осіб, які виконують функції на матчі від їхнього імені, і можуть бути піддані дисциплінарним санкціям.

 

Російський футбольний союз звернувся до УЄФА з проханням відкрити дисциплінарне провадження з “метою розгляду та ухвалення рішення” за підсумками інцидентів.

Нагадаємо, 4 лютого українська збірна з футзалу мінімально програла у півфіналі з Росією.

Під час матчу вболівальники співали гімн, Червону руту, а також відому кричалку про президента РФ Володимира Путіна. Їх навіть просили припинити, передає “УП”.

Російський коментатор Аркадій Білий після гри розповів, що через кричалки українських уболівальників йому довелося використати інтершум у другому таймі, пише “Чемпіонат”.

“Я, коли коментував гру, чув у трансляції образливі вигуки з трибун. Нам довелося включити інтершум, щоб заглушити образливі вигуки”, – сказав він.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі