Росіяни “постійно блефують” – Арестович про переговори в ТКГ

12 квітня 2021 Політика
Share Button
Арестович
За словами спікера ТКГ, російська сторона наполягає на тому, щоб Київ вів прямі переговори з незаконними збройними угрупованнями.

Спікер Тристоронньої контактної групи, радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів в інтерв’ю Радіо Свобода про те, як відбуваються переговори в ТКГ.

«Це ж стандартні переговори з росіянами. Вони постійно блефують, викривляють істину, починаючи з самої назви групи. Вона ж «тристороння контактна». І в російських документах, які вони підписують, вона «тристороння». А фактично вони її називають «контактна група», маючи на увазі, що Росія – не сторона конфлікту», навів приклад він.

За його словами, російська сторона наполягає на тому, щоб Київ вів прямі переговори з незаконними збройними угрупованнями, які окупували частину Луганської і Донецької областей.

«Ви поговорять напряму з Луганськом і Донецьком, тоді ми скажемо, що ми погоджуємося». І от в цьому дуже вузькому діапазоні все і відбувається. Але і в цьому вузькому діапазоні багато що вдавалося зробити. Паризька зустріч, два обміни полоненими, потім режим припинення вогню», – вважає Арестович.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі