Рудик відреагувала на амбіції Притули стати головою партії “Голос”

27 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Кіра Рудик, очільниця партії «Голос», відреагувала на заяву шоумена Сергія Притули, який розповів, що хоче стати новим очільником партії.

“Пан Притула з нами півтора року. За цей час у нього було багато різних амбіцій: бути депутатом Київради, бути мером, бути членом політради, потім він знову повертався до своєї шоу-бізнесової кар’єри, потім він хотів робити, здається, свою партію, тепер він хоче очолити «Голос». Звичайно, це добре, що у людини у партії «Голос» є такі активні амбіції”, — сказала Рудик у коментарі виданню «Радіо Свобода».

Вона наголосила, що з’їзд партії відбудеться, як і заплановано, в середині літа, і він вирішить, чи мають амбіції Притули право на існування.

За словами очільниці «Голосу», на попередньому з’їзді партії вона отримала 90% підтримки і, на її думку, зараз ця підтримка зберігається.

“У нас є певні політичні амбіції у людей. Це, звичайно, дуже добре, тому що партія повинна складатися з амбітних, активних людей. У нас у партії люди із шоу-бізнесу, яким ми дуже вдячні (як, наприклад, Святославу Вакарчуку), вони ведуть за собою людей. Але партійна робота — це не виступи в клубах, не виступи на стадіонах, це — системна, важка робота, яку не так приємно робити, як здається”, — сказала Рудик.

За її словами, всі процеси, які наразі відбуваються у партії, є «хворобою росту» і обов’язково минуть. Рудик також наголосила, що розбіжностей щодо ціннісних орієнтирів у «Голосі» нині немає.

Нагадаємо, Сергій Притула заявив, що бачить себе новим очільником партії “Голос”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі