“Рух” Козловського домовився з “Динамо” щодо використання стадіону ім. Лобановського для домашніх матчів

19 липня 2021 Спорт
Share Button
Фото з ФК "Рух"
Футбольний клуб «Рух» звернувся до керівництва київського «Динамо» з проханням проводити свої домашні матчі на стадіоні імені Валерія Лобановського. Кияни відповіли згодою.

Відповідний лист-звернення «Рух» надіслав на ім’я Першого віце-президента «Динамо» Віталія Сівкова, повідомляється на сайті футбольного клубу.

У відповідь керівництво «Динамо» надіслало лист, у якому заявили, що не заперечують проти проведення домашніх матчів першої команди «Руху» на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

“Футбольний клуб «Рух» висловлює щирі слова подяки київському «Динамо» та його Президенту Ігорю Суркісу за публічну підтримку. Ігор Михайлович особисто сконтактував з Григорієм Козловським і протягнув руку допомоги ФК «Рух» у ситуації, що склалася.

ФК «Динамо» першим (сподіваємось, наразі першим) з поміж українських клубів висловив чітку й однозначну позицію щодо переслідувань з боку УАФ нашого клубу. Для нас це сигнал, що в українському футболі, попри суперництво на полі, є клуби з позицією і не бояться її публічно висловлювати.

Ми у свою чергу запевняємо, й  надалі підтримуватимемо усі клуби, які йдуть проти тої свавільної системи, яка утворилась нині в українському футболі, і Його Величності «Царя всія футболу». Можемо запевнити наших вболівальників, футбольну спільноту, друзів і недругів, що ми продовжуємо нашу боротьбу і віримо в перемогу”, – йдеться в повідомленні.

У п‘ятницю 16-го липня на адресу клубу надійшов лист, у якому УАФ заборонила «Руху» проводити домашні матчі на тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича.

Додамо, Львівський «Рух» не зможе проводити домашні матчі на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського.

Комітет зі стадіонів УАФ не дозволить львів’янам заявити київську арену як домашню. Згідно з регламентом, клуб повинен проводити домашні матчі в межах своїх міста чи області.

Раніше з аналогічної причини УАФ відмовила Руху в проведенні домашніх матчів у Тернополі.

За інформацією Meta-ratings.com.ua, дедлайн щодо реєстрації домашнього стадіону – кінець сьогоднішнього дня. Якщо Рух не зможе домовитися з приводу оренди Арени Львів, то з великою часткою ймовірності не отримає документи з атестації для участі в новому чемпіонаті.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі