“Рух” вдома розгромив “Олімпік”, а “Львів” на виїзді мінімально поступився “Інгульцю” у 25 турі УПЛ

Share Button
Фото із відкритих джерел
У передостанньому турі УПЛ дві львівські команди намагалися продовжити переможні серії, але вдалося зробити це тільки "Руху".

“Рух” впевнено переміг на домашньому стадіоні “Олімпік” із рахунком – (3:0).

Гравці “Руху” дуже потужно почали поєдинок, забивши три м’ячі за половину тайму, фактично знищивши інтригу. На 4-ій хвилині Притула щільним ударом забив після передачі Борячука з флангу. Через кілька хвилин Борячук забив сам, головою замкнувши фланговий навіс. А крапку в матчі поставив Климчук на 26-ій хвилині, реалізувавши пенальті. 3:0 – впевнена перемога команди Федика.

ФК “Львів” зустрічався у Петровому із “Інгульцем” та поступився із рахунком – (1:0).

Єдиний гол у поєдинку забив Младен Бартулович вже на 11-ій хвилині, який приніс своїй команді перемогу.

Таким чином, перед останнім туром “Львів” та “Рух” займають 9 і 10 місце у турнірній таблиці та залишаються на наступний сезон у елітному дивізіоні. Останнє (14) місце займає “Минай”, який вже втратив шанси залишитися в УПЛ.

Діло повідомляло, що дві львівські команди здобули перемоги у 24 турі УПЛ.