Рятувальники попередили про можливі підтоплення у трьох західних областях

08 березня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
У Львівській, Івано-Франківській та Волинській областях 8 та 9 березня через підвищення рівнів води у ріках може затопити, сільгоспу гілля, присадибні ділянки та господарські будівлі у низці населених пунктів.

Про це повідомила прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

8 березня на річці Західний Буг біля села Літовіж очікується підйом рівнів води (над поточними рівнями) на 0,2-0,7 м з подальшим затопленням заплав, сільськогосподарських угідь (Волинська область,) на Західному Бузі та його окремих притоках на 0,1 -0,4 м; на річці Солокія біля Червонограда можливе затоплення господарських угідь і окремих будівель (Львівська область).

Також, сьогодні на річці Свіж біля Букачівців (притока Дністра в Івано-Франківській області) очікується підйом води на 0,1-0,6 м над поточними відмітками. Можливо затоплення заплави і окремих господарських об’єктів.

8-9 березня на річках басейну Прип’яті очікується підйом рівнів води (над поточними рівнями) на 0,2-0,7 м з подальшим затопленням заплавних територій. Можливо затоплення присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь в прирічкових населених пунктах Волинської області.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі