Рикун розповів подробиці свого горезвісного перелому у Львові

08 травня 2021 Львів, Спорт
Share Button
Фото із відкритих джерел
Хавбек заявив, що був засмучений після матчу та намагався побороти стрес за допомогою алкоголю у Винниках.

Екс-хавбек “Металіста” Олександр Рикун розповів, за яких умов він зламав руку в 2009-му році. Чутки ходили, що футболіст в стані футбольного сп’яніння випав з третього поверху готелю, а ця історія згодом стала однією з найбільш впізнаваних українських футбольних байок. Про те, як все було насправді, Рикун розповів в інтерв’ю Чемпіону.

Рикуна запитали, чи правда що у березні 2009 року, коли він несподівано опинився в одній із львівських лікарень з переломами рук і ребер він перебував у стані алкогольного сп’яніння та міг випасти із третього поверху.

“З третього поверху – це перебільшення. Було трохи нижче. А взагалі – диму без вогню не буває. Я в тій ситуації був винен. Пазли склалися невдало. Початок березня. Ми грали з ФК “Львів” у Добромилі фактично на болоті. Гру потрібно було скасовувати. Я взагалі не розумію, як арбітр вирішив, що газон відповідає рівню матчів Прем’єр-ліги.

У “Львові” команду очолював Ковалець, який до цього працював у тренерському штабі “Металіста”. Не розумію, чому не можна було реально подивитися на речі, на стан поля і домовитися про перенесення. У підсумку ми зіграли 1:1, мене замінили наприкінці першого тайму. Потім ми залишилися у Львові, точніше у Винниках. Я був засмучений. Спробував боротися зі стресом за допомогою алкоголю. Вийшло зовсім невдало”, – розповів Рикун.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі