Олекса Шалайський

Олекса Шалайський

Головний редактор сайту «Наші гроші»

Садовий і Синютка = любов

Share Button
Фото із відкритих джерел
А тим часом несподівані речі після виборів кояться у Львові.

Партія ЄС, яка в кривавій боротьбі не змогла народити свого мера, зате провела купу депутатів в міськраду – одразу по виборах почала голосувати в унісон із Самопоміччю. І місцевий мер візує їхні рішення без жодних застережень.

Ідеологія, яка об’єднала непримиренних ворогів – банальна: корупція. Уже з добрий десяток рішень ради і виконкому згідно з КК тягне на років 6-10. На жаль, ніхто не сяде. Бо за «колегіальні рішення» у нас не садять.

Найкумеднішою, як на мене, є остання історія. У Львові є такий веселий і наглуватий бізнесмен на прізвище Козловський. Офіційний бізнес – тютюнова фабрика, забудовник і купа ресторанів. Однак львів’яни його чомусь називають не дуже гречно: «Гріша». Член БПП, а потім ЄС.
І от нещодавно його люди вкрали в міста два базари. Класично: з чорними нотаріусами, перепродажами і т.д. Місто ніби-то почало судитись, але тут – гульк: вибори. Депутатів ЄС в міськраді стало – як кам’яних левів на вулицях Львова. І несподівано в очільників міста виникло бажання укласти «мирову угоду». І віддати Козловському ті базари. За 18 млн грн Журналісти обурились: практично така сама ділянка у Львові через аукціон коштувала 100 млн. Запитали про ціну у Садового. На що той відповів, що це вони трохи помиляються, і ціна буде окреслена пізніше, а мирова угода – то краще, ніж багато судів).

Так от. Цього тижня сесія міськради проголосувала практично в повному складі за «мирову» ( проти лише «Голос»). БЕЗ ЦІНИ)) Тобто базари вже віддали, а ціну придумають пізніше. Як кажуть в анекдотах, і сісти змогли, і з’їсти.

Я про всяк випадок зайшов на сторінку Олега Синютки: подивитись, як його заливає від цієї несправедливості кров. Бо ж усю кампанію він побудував на корупційних забудовах Львова. Дивно. Ніякого обурення не зафіксував. Хоча, кажуть, дуже потратився на вибори чоловік. І багато що – в борг. А джентльмени мусять повертати борги.
Висновок. Львів – місто джентльменів.

Джерело.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі