Садовий сказав, коли головний архітектор Львова піде з посади

08 липня 2021 Львів
Share Button
Антон Коломєйцев
Сьогодні, 8 липня, на сесії Львівської міськради більшістю голосів підтримали ухвалу "Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради". Цим рішенням вдосконалено внутрішній розподіл повноважень між чиновниками.

Зокрема, запрацює нова структура міськради, у тому числі департамент міської мобільності і оновлений департамент міської агломерації. Також ліквідуються міжвідомчі комісії при райадміністраціях, а переведення житлових приміщень в нежитлові буде відбуватися на підставі містобудівних умов та обмежень. Крім того, ухвалою впорядковано повноваження виконавчих органів, у тому числі і щодо надання адміністративних послуг. Про це повідомляє “Діло”.

Також депутатам пропонували проголосувати за правку до цієї ухвали, яка передбачала, аби рішення про затвердження усіх містобудівних умов та обмежень для будівництва на території Львівської ТГ приймав головний архітектор Львова Антон Коломєйцев. Зараз ці рішення приймає виконавчий комітет міської ради і підписує міський голова.

“Містобудівні умови та обмеження на будівництво публічно розглядає виконком. Мешканці бачать, забудовник можуть прийти і, на мою думку, це максимально корисно для громади. Є пропозиція частини депутатів, що ці функції мають бути передані головному архітектору, який сам має це підписувати. Можу сказати, що жоден головний архітектор на це ніколи не погодиться, бо він є жива людина і не хоче мати проблем зі всіма. Зараз процедура проходить максимально правильно.

Головний архітектор міста мене попередив, якщо така правка пройде, то він пише заяву на звільнення наступного дня. Він не буде працювати на цій посаді”, – заявив мер Львова Андрій Садовий.

Правку до ухвали більшість не підтримала.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі