Садовий стурбований, що все більше госпіталізованих з “короною” у Львові – молодь

15 березня 2021 Здоров'я, Львів
Share Button
Фото: ілюстративне
Міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» розповів про ситуацію із коронавірусом в нашому місті.

Про це пишуть в ЛМР.

«Всі бачать ситуацію, яка є зараз в Україні та в інший країнах світу. Багато країн Європи переходять на жорсткий локдаун. Такий локдаун також сьогодні є на Закарпатті, Франківщині, Буковині. Вчора стало відомо, що в харківських лікарнях немає куди класти хворих. У Львові поки є місця в медичних закладах, але якщо раніше впродовж дня в комунальні лікарні поступало в середньому +30 нових хворих, то зараз таких вже більше 40. Цей вірус, за словами медиків, є значно агресивніший, ніж той, що був рік тому. Тому, щоб от-от не перейти в червону зону із жорсткими обмеженнями, ми вже сьогодні робимо перший крок: діти 5−11 красів будуть навчатися дистанційно.

Я звертаюсь до всіх мешканців Львова з проханням: розумійте складність ситуації, в якій ми є, та максимально обмежте фізичні контакти. Хоча ми й минулого тижня закликали утриматись від забав, весіль, бенкетів, але на людей це не діє. Я вражений, що серед хворих, які сьогодні поступають в лікарні, дуже багато молодих людей. Тому закликаю всіх вчасно звертатись до лікарів, не займатись самолікуванням. Додам, що сьогодні ми будемо мати онлайн-зустріч з усіма сімейними лікарями і медиками лікарні швидкої медичної допомоги, щоб обговорити всі моменти, деталі протоколів лікування”, — розповів мер Львова.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі