Санкції РНБО: Верховний Суд взявся за позов одного з «каналів Медведчука»

08 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду почав розгляд справи щодо застосування санкцій до ТОВ «Аріадна ТВ» (“112 Україна”).

“7 квітня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розпочав розгляд справи № 9901/47/21 за позовом ТОВ «Аріадна ТВ», у якому оскаржено указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача. У судовому засіданні було заслухано низку клопотань від сторін”, – йдеться у повідомленні ВСУ, передає Укрінформ.

Верховний Суд, задовольнивши клопотання сторін про відкладення розгляду справи та надання строку для ознайомлення з доказами та поясненнями, підготовленими третьою особою на стороні відповідача – Службою безпеки України, відклав розгляд справи. Наступне засідання відбудеться 14 квітня 2021 року о 16:30.

У судовій установі нагадали, що позовна заява від ТОВ «Аріадна ТВ» надійшла 1 березня, а ухвалою від 5 березня було відкрито провадження у справі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі