СБУ оголосила підозру керівництву «партії Шарія»

24 вересня 2021
Share Button
Фото з відкритих джерел
За попередніми даними, керівниця займалася підробкою документів про «купівлю» даної політичної сили і про обрання її «очільників».

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру одній із керівниць «Партії Шарія».

Підозру оголошено за ч.2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України («підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців»).

У СБУ є аргументовані докази причетності вказаної особи до підробки документів про перереєстрацію політичної партії «Об’єднана Україна» у політичну партію «Партія Шарія». Більше того, зловмисниця фальсифікувала протоколи засідань «політичної сили», що дозволило «обрати потрібних керівників партії».

Нагадаємо, що раніше Віктор Шарій, на якого зареєстровано «Партію Шарія», заявив, що не має жодного відношення до діяльності даної «політичної сили» і лише дав нотаріальну згоду на використання в ній свого прізвища. При чому зробив це за грошову винагороду у $500.

Наразі віршується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

СБУ продовжує слідство і встановлює коло інших осіб, які можуть бути причетні до цієї протиправної діяльності.

Заходи із викриття зловмисників проводилися Департаментом захисту національної державності, Головним управлінням СБУ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва Прокуратури міста Києва.

Як писало Діло, Зеленський ввів у дію санкції проти Шарія і Гужви.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі