СБУ планує провести слідство у справі проти Шарія за кордоном

01 березня 2021 Кримінал
Share Button
Фото з відкритих джерел
Служба безпеки України створила запити на проведення слідчих дій у справі проти блогера Анатолія Шарія на території інших країн.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

СБУ скерувала до Київської міської прокуратури запити про міжнародну правову допомогу та необхідні матеріали для організації та проведення слідчих дій на території інших країн у кримінальному провадженні по справі Анатолія Шарія.

Варто зазначити, що у лютому 2021 року Анатолію Шарію було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 1 ст. 111 “Державна зрада” та ч. 1 ст. 161 “Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками”. Блогер не з’явився на допит до СБУ, тож його було оголошено в розшук.

У СБУ також заявили, що в ході слідчих дій у справі Шарія було виявлено факт внесення завідомо неправдивих даних під час перереєстрації “Партії Шарія”. Вказані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 358 Кримінального кодексу України (“Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів”), а нові матеріали у справі були направлені до Київської міської прокуратури для подальшого правового реагування.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі