СБУ пояснила, чому Кіркорова визнали небезпечним для України

24 червня 2021 Кримінал
Share Button
Філіп Кіркоров
СБУ рекомендувала Міністерству культури та інформаційної політики включити російського співака Філіпа Кіркорова у перелік осіб, що становлять загрозу національній безпеці України через його підтримку російської окупації Криму.

Про це повідомили у пресцентрі СБУ, пише УП.

“Підставами таких рекомендацій СБУ стали неодноразові пропагандистські концерти та заяви Філіпа Кіркорова, в яких він висловлювався на підтримку анексії Криму Росією, а також наполягав на тому, що окупований півострів – це частина РФ. При цьому він регулярно виступав в АР Крим, в’їжджаючи на півострів поза українськими пунктами пропуску”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в СБУ є докази, що Кіркоров свідомо заперечував територіальну цілісність та суверенітет України, а у своїх висловлюваннях виправдовував агресивні дії Російської Федерації.

Зокрема 18 березня 2021 року Кіркоров виступив на концерті “Большой праздничный концерт в честь семилетия воссоединения Крыма с РФ”, який відбувся за участі президента Путіна, тим самим підтримавши окупацію АР Крим.

У своїх заявах на цьому заході Кіркоров сказав, що “Крым – это мое любимое место в России”, а також допустив ряд інших пропагандистських висловлювань, як неодноразово робив це раніше, зазначають в СБУ.

Як писало Діло, Філіпу Кіркорову заборонили в’їзд в Україну.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі