СБУ розпочала розслідування щодо викрадення Чауса в Молдові

08 травня 2021 Політика
Share Button
Фото: Уніан
У Службі безпеки підтвердили, що розслідують кримінальне провадження за фактами викрадення екс-судді Миколи Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через державний кордон.

Про це повідомляє Українська правда.

За даними пресслужби СБУ, слідчі розпочали досудове розслідування кримінального провадження за фактами викрадення екс-судді Миколи Чауса та незаконного переправлення його через державний кордон. За ознаками злочинів, передбачених статтями 146 та 332 Кримінального кодексу України. Наразі інші дані розголошенню не підлягають. У п’ятницю слідчі допитали маму Чауса.

Раніше, у ніч на суботу, адвокат Чауса Олександр Вишневий повідомив, що Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом зникнення екс-судді в Молдові.

Нагадаємо, з квітня стало відомо, що група невідомих озброєних чоловіків викрала екссуддю Чауса в центрі Кишинева. За даними МВС Молдови, суддю вивезли в Україну.

Президентка Молдови Мая Санду назвала неприпустимим той факт, що в країні викрали українського суддю Миколу Чауcа.

МВС Молдови вже вдалося встановити особи частини організаторів викрадення Чауса і затримати одного підозрюваного.

Глава МЗС Дмитро Кулеба запевнив Молдову у непричетності України до ситуації з викраденням судді Миколи Чауса та запропонував створити спільну робочу групу з цього питання.

Як писало Діло, комітет Ради викликав на засідання Кулебу та керівника розвідки через викрадення Чауса.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі