СБУ розслідує участь українських футболістів в матчах так званої “збірної “ДНР”

Share Button
Фото ілюстративне
Служба безпеки України повідомила в Українську асоціацію футболу про участь 9 громадян України в товариському матчі проти збірної так званої "Республіки Абхазія" 25 вересня 2020 року. Зараз комітет з етики та чесної гри УАФ розглядає дане звернення, вимагаючи письмове пояснення від гравців.

УАФ відкрила справу проти дев’яти українських футболістів, які виступали за “збірну ДНР”. Про це напередодні повідомила пресслужба Української асоціації футболу, передає ASPI.

“До УАФ звернулася Служба безпеки України і повідомила, що в ході здійснення оперативно-розшукової діяльності отримано інформацію про те, що громадяни України, які зареєстровані в Інформаційно-аналітичної бази УАФ, в складі збірної так званої” ДНР “брали участь в товариському матчі проти  збірної так званої “Республіки Абхазія” 25 вересня 2020 року на стадіоні “Динамо” в місті Сухумі”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що дане звернення знаходиться на розгляді комітету з етики та чесної гри УАФ, в зв’язку з чим буде проведена перевірка можливих порушень кодексу етики і чесної гри УАФ футболістами в частині заподіяння шкоди іміджу українського футболу.  З метою забезпечення стандартів мінімальної процедури в справі, УАФ пропонує надати письмові пояснення щодо їх участі в згаданому матчі наступним особам: Гарненку Станіславу Андрійовичу, 1987 р.н., Федотову Євгену Олександровичу, 1987 р.н.,  Пархоменку Артему Олександровичу, 2000 р.н.; Охматову Євгену Ігоровичу, 1987 р.н., Томазову Савелію Сергійовичу, 1998. р.н.; Махну Ярославу Миколайовичу, 1993 р.н., Лагоді Андрію Олеговичу, 2002 р.н.; Бессалову Артему Леонідовичу, 1983 р.н.; Фролову Владиславу Володимировичу, 1988 р.н.

“Письмові пояснення пропонується надіслати в термін до 28 грудня 2020 року включно на електронну адресу” – підкреслили в УАФ.

Варто відзначити, що найвідомішим серед зазначених гравців є 37-річний Артем Бессалов, який на професійному рівні виступав за донецький “Металург”, кам’янську “Сталь”, харківський “Геліос”, черкаський “Дніпро”, “Миколаїв”, “Полтаву” та “Кристал”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі