СБУ слідом за будинком Медведчука обшукує офіси ОПЗЖ та “Українського вибору”

11 травня 2021 Кримінал, Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Служба безпеки України 11 травня, у день перевірки будинку кума Путіна Віктора Медведчука, проводить обшуки і в офісах партії ОПЗЖ, а також у громадського руху "Український вибір - Право народу", засновником і головою якої є Медведчук.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Уточнюється, що співробітники СБУ перевіряють, як офіс партії “Опозиційна платформа – За життя”, так і кабінет лідера партії Медведчука. Паралельно нібито, за даними видання, обшукують ще два будинки нардепа в Києві.

“Саме зараз слідчі СБУ проводять обшуки в офісі “ОПЗЖ” у кабінетах Віктора Медведчука на Великій Васильківській у Києві та ще двох житлових будинках народного депутата в Києві”, – повідомило агентству поінформоване джерело.

Обшуки відбуваються і в офісах Всеукраїнського громадського руху “Український вибір – Право народу”, лідером якого є кум Путіна Віктор Медведчук. Нібито слідство має всі підстави вважати, що керівництво  громадського руху в Києві координує діяльність членів в окупованому Росією Криму.

“Є підстави вважати, що керівництво “Українського вибору”, яке перебуває у Києві, продовжує координувати діяльність його членів в АР Крим, незважаючи на спроби публічно відмежуватися від незаконних дій своїх колег на півострові”, – йдеться в повідомленні.

Діло повідомляло, що у будинку Медведчука проводять обшуки.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі