СБУ викликала чинних та колишніх нардепів на допити у справі “Харківських угод”

15 серпня 2021, 23:55 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Служба безпеки України викликає на допити ряд депутатів нинішніх та попередніх скликань та колишніх посадовців у справі "харківських угод".

На сайті СБУ розміщена повістка народному депутату України Юрію Бойку (нині співголова фракції “Опозиційна платформа ˗ За життя”), який має з’явитися 16 серпня о 10 годині до слідчого СБУ для участі в допиті як свідка у кримінальному провадженні 22021000000000073 від 12 березня 2021 року за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 статті 111 Кримінального кодексу України (“Державна зрада”). В цей же день на допит викликаний колишній голова СБУ Валерій Хорошковський.

Іншою повісткою викликано на допит колишнього першого заступника голови ВРУ, екс-голову Державної митної служби Ігоря Калєтніка на 18 серпня.

Також на 19 серпня викликані повістками на допит колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин та його брат, який був головою Державної прикордонної служби України, Микола Литвин.

20 серпня на допит має з’явитися колишній перший заступник голови ВРУ, екс-міністр юстиції України Олександр Лавринович, а 26 серпня – екс-міністр фінансів України Федір Ярошенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі