СБУ викрила злочинне угрупування, до якого входили правоохоронці

24 жовтня 2020 Кримінал
Share Button
Фото СБУ
Служба безпеки України викрила злочинне угруповання, яке займалося рейдерськими захопленнями, збутом зброї й наркотиків. До нього входили колишні та чинні правоохоронці, колишні бійці добровольчих батальйонів, працівники охоронних фірм та люди з кримінального середовища.

Про це повідомляють Офіс генпрокурора та СБУ.

Зловмисники діяли під прикриттям так званої “охоронно-детективної компанії”. До складу угруповання входило майже 100 учасників, які спеціалізувалися на наданні “послуг” щодо незаконного стеження за громадянами, брали участь у рейдерських захопленнях, тероризували підприємців, а також збували зброю, вибухівку і наркотики.

Для цього використовувалися спеціальні технічні засоби одного з правоохоронних органів.

Фото СБУ

Проведено 45 одночасних обшуків за місцем розташування “охоронно-детективної структури”, оперативно-технічних підрозділів одного з правоохоронних органів, адресами проживання фігурантів в Києві, Харкові, Житомирі і Хмельницькому.

Під час обшуків вилучено спецзасоби для негласного отримання інформації, боєприпаси і наркотичні речовини, а також виявлено комп’ютерну техніку та інші носії інформації, які підтверджують незаконну діяльність.

Фото СБУ

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі