Секретар РНБО повідомив, чи буде локдаун в Україні

01 грудня 2020 Життя
Share Button
Фото - ілюстративне
Секретар Ради національної безпеки і оборони України повідомив останню інформацію щодо введення повторного локдауну в Україні.

Секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі каналу “Україна 24” підтвердив інформацію, що локдаун в Україні буде, але дати поки немає.

“Впровадження локдауну обговорюється вже не вперше. Локдаун, який ми ввели минулого разу, дав свої результати. Ми змогли підготуватися до процесів, які нас чекали щодо ковіду. Все залежатиме від того, яку ми будемо мати інформацію для аналізу найближчими днями”, — сказав він.

За словами Данілова, поки триває обговорення щодо термінів введення локдауну.

“Локдаун в Україні точно буде. Зараз одне питання, коли – в грудні чи з 2 січня. Йде дискусія з фахівцями з цього питання. Вчора у Володимира Зеленського пройшла велика нарада, яка тривала досить довго. Те, що локдаун буде, — 100%. Але я хочу підкреслити, що це залежить від нашого населення і від того, як ми будемо ставитися один до одного і дотримуватися рекомендацій”, — зазначив він.

Секретар РНБО також підкреслив, що ситуацією з епідемією повинна активно займатися влада на місцях.

“Є регіони, де сьогодні ситуація непроста — Київ, Дніпро, Одеса та інші. А є території, де сповільнено поширення епідемії. Сьогодні у нас вже обрані нові органи самоврядування. В РНБО йде моніторинг того, що відбувається в місцевих радах, і ми дуже здивовані, чим вони займаються. Вони роблять все що завгодно, крім з’ясування ситуації, що відбувається з коронавірусом на їхніх територіях. Всі мери, депутати місцевих рад повинні бути залучені до цього процесу – це наше спільне завдання”, — наголосив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі