Селезньов вибачився перед Йовічевічем через мовний скандал

10 листопада 2020 Життя
Share Button
Євген Селезньов
Форвард "Колоса" Євген Селезньов визнав, що повівся неправильно, коли вступив у словесну перепалку з наставником "Дніпра-1" Ігорем Йовічевічем. Футболіст вже попросив вибачення у досвідченого хорватського тренера.

Після завершення матчу 9-го туру УПЛ “Дніпро-1” – “Колос”, який закінчився перемогою гостей 0:2, виник мовний конфлікт пов’язаний з українською мовою. У якому взяли участь футболіст “Колоса” Євген Селезньов та наставник “Дніпра-1” Ігор Йовічевіч. Гравець вже визнав свою помилку та вибачився перед тренером, повідомив 24 Канал.

Конфлікт стався 6 листопада. Євген звернувся до тренера англійською, що і дало старт скандалу. Коли хорватський спеціаліст попросив гравця суперника відповідати українською на що реакція Селезньова була досить агресивною.

У відповідь на таке прохання Йовічевіча нападник заявив, що тренер є громадянином Хорватії, тому вказувати якою мовою йому розмовляти немає права.

Після цих слів українського форварда соцмережі вщент розкритикували футболіста та його позицію. Вже наступного дня, 7 листопада, Селезньов написав текстове повідомлення наставнику “Дніпра-1”, у якому попросив вибачення.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі