Сестра Ротару спровокувала скандал у Росії заявою про Крим

09 листопада 2021 Відео, Культура
Share Button
Фото з відкритих джерел
Молодша сестра співачки Софії Ротару Ауріка заявила, що артистка чекає на повернення тимчасово окупованого Росією Криму під контроль України, чим викликала бурхливий скандал у РФ.

Про тему окупації Ауріка Ротару висловилася в інтерв’ю, опублікованому на YouTube- каналі DOROTYE.

Вона повідомила, що сама востаннє відвідувала кримський півострів ще у 2012 році. Тоді вона приїхала на пісенний конкурс Crimea Music Fest. Софія Ротару, за словами сестри, також не була у Криму тривалий час – 5-6 років. Крім того, стало відомо, що знаменита українська виконавиця наразі закрила свій готельний особняк Villa Sofia в Ялті.

Після цього журналістка запитала, чи запрошують її як співачку на гастролі до Росії. Сестра Ротару відповіла ствердно, проте наголосила, що вона працює в Україні.

“Запрошують, але ми туди не їздимо. Ми по Україні працюємо, запрошують до Литви… Є, слава богу, де працювати”, – сказала вона.

Слова Ауріки Ротару щодо півострова та позиції її сестри викликали бурхливу реакцію.

Наприклад, незаконний російський “глава комітету парламенту Криму з культури” Микола Волков заявив, що Софію Ротару потрібно позбавити звання почесної громадянки Криму, передають РІА “Новости”. Зазначимо, що це звання артистка отримала ще в 1997 році.

Окупант звинуватив Ротару в тому, що раніше вона “зміцнювала дружбу”, але тепер “її любов до Криму закінчується”.

“Вона стала антиподом себе самої в минулому й зараз, очевидно, мислить уже іншими категоріями”, – відреагував представник окупаційної “влади” захопленого Криму.

Висловився про інтерв’ю і скандальний російський продюсер Йосип Пригожин. Він вважає, що сестри не їздять на півострів, бо нібито бояться, що їх “почнуть на дрібні шматочки рвати” в Україні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі