Ще одне місто з “червоної” зони відмовляється посилювати карантин

01 серпня 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
Вчора уряд відніс до списку регіонів "червоної" зони Тернопіль. Міська влада не погоджується з таким рішенням, і вважає, що Увбмін має переглянути прийняте рішення.

Про це у Facebook написав міський голова Сергій Надал.

“Складається враження, що комусь вигідно залякувати тернополян. Одразу після урочистої ходи випускників Уряд відніс наш Тернопіль до червоної зони через захворювання на коронавірус. Про це дізнаємося із соцмереж. Тернопіль, Луцьк і Кіцманський район Чернівецької області. Уявіть! Не Київ, де останніми днями фіксують антирекорди хворих на коронавірус, не Львів, де статистика набагато гірша, а один з найменших обласних центрів – Тернопіль”, зазначив мер Тернополя.

За його словами, у прийнятті такого рішення відсутня будь-яка логіка, оскільки місто не знаходиться у списку перших.

“Що це може для нас означати? Вони хочуть знову зупинити транспорт? Закрити торгово-розважальні центри? Закрити заклади громадського харчування? То у Києві люди далі продовжать жити звичайним життям, користуватися транспортом, ходити на роботу, а тернополян Уряд хоче знову закрити вдома?”, додав Надал.

Мер Тернополя не згоден з таким рішенням, бо, на його думку, ситуація складна в країні і вся держава перебуває у червоному списку загалом.

“Впевнений, що Уряд має переглянути своє рішення щодо позначення Тернополя «червоною» аномальною зоною. Наше місто не є епіцентром поширення коронавірусу. Хай уряд в першу чергу звертає увагу на міста мільйонники! У нас в Тернополі живуть мудрі містяни, які знають як поводитись у різних складних ситуаціях, навіть таких як пандемія”, зазначив Сергій Надал.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі