Щоб людям було тепліше: прем’єр відвідав Львівщину

14 листопада 2019
Share Button
Фото: Пресслужба ЛОДА
Учора, 13 листопада, на Львівщині з робочим візитом перебував прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Разом з очільником ЛОДА він оглянув роботу Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ та поспілкувався з робочими колективами підприємств.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

«Ситуація є неприпустимою. У нас, в принципі, Україна до опалювального сезону готова, та є два проблемних міста: Новояворівськ та Новий Розділ. Ми приїхали, щоб реально зрозуміти ситуацію», – зазначив Олексій Гончарук.

За словами прем’єра, Уряд звернеться до правоохоронних органів для розслідування і встановлення причетних до зриву опалювального сезону в зазначених вище містах Львівської області, а також несвоєчасній виплаті заробітної плати працівниками двох ТЕЦ.

«Ми поспілкувалися з трудовим колективом і запропонували їм таке вирішення. Ці об’єкти мають від приватної компанії передати державній компанії НАК «Нафтогаз України», яка є стабільною та зможе виплачувати людям зарплату та гарантовано не допускатиме прострочень. Компанія залишить тут своїх представників, щоб вони змогли домовитися з людьми про нові умови роботи. Коли відповідні контракти будуть підписані і суми коштів будуть проплачені – люди готові будуть приступити до роботи та подати в місто тепло», – наголосив прем’єр.

Відтак, тепло у домівки мешканці міста Новояворівськ мають подати до кінця цього тижня, підкреслив Гончарук.

У Новому Роздолі ситуація є складнішою через проблеми з комунікаціями – мережі не готові до запуску. Тож Олексій Гончарук дав доручення впродовж щонайбільше п’яти днів підготувати мережу до старту.

«Ми не можемо допустити того, щоб у люті морози у людей не було тепла», – додав Олексій Гончарук.

Нагадаємо, що ситуацію з опалювальним сезоном у Новояворівську та Новому Роздолі визнано надзвичайною техногенного характеру. Відповідне рішення прийняли у межах позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через недотримання відповідних доручень ПП «Гарант Енерго М», які б дозволили розпочати роботу по запуску системи теплопостачання у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

28 жовтня опалювальний сезон розпочався в усіх областях.

За даними Міністерства розвитку громад і територій України, за станом на 8.30 4 листопада до опалення підключено 85,2% житлових будинків і 90,6% соцоб’єктів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі