Шмигаль розповів, що військові кораблі НАТО у Чорному морі були б сильною відповіддю на агресію РФ

29 листопада 2021, 16:10 Політика
Share Button
Фото КМУ
Прем’єр нагадав, що Росія регулярно демонструє свій військовий потенціал і, безперечно, прагне зірвати євроатлантичні прагнення України.

Забезпечення постійної присутності військових кораблів НАТО в Чорному морі було б сильним сигналом на підтримку України у відповідь на агресивні дії Росії.

Про це інформує пресслужба Кабміну з посиланням на прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

“Відповіддю на агресивні дії Росії має стати солідарна відповідь України, країн ЄС та НАТО. Забезпечення постійної присутності військових кораблів Альянсу в Чорному морі було б дуже сильним сигналом на підтримку України” – сказав Шмигаль.

А постійне нарощування російського військового контингенту біля українських кордонів — це один з інструментів такої політики Кремля.

За словами Шмигаля, Кремль зацікавлений не тільки у дестабілізації ситуації в Україні, але також у дестабілізації країн ЄС та НАТО.

Він додав, що “газ вже використовується як зброя не лише проти нашої держави, але і проти всієї Європи”. Крім того, Росія постійно використовує інші інструменти гібридної війни проти України та Заходу, включаючи кібератаки та дезінформаційні кампанії.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі