Шмигаль розповів, що військові кораблі НАТО у Чорному морі були б сильною відповіддю на агресію РФ

29 листопада 2021 Політика
Share Button
Фото КМУ
Прем’єр нагадав, що Росія регулярно демонструє свій військовий потенціал і, безперечно, прагне зірвати євроатлантичні прагнення України.

Забезпечення постійної присутності військових кораблів НАТО в Чорному морі було б сильним сигналом на підтримку України у відповідь на агресивні дії Росії.

Про це інформує пресслужба Кабміну з посиланням на прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

“Відповіддю на агресивні дії Росії має стати солідарна відповідь України, країн ЄС та НАТО. Забезпечення постійної присутності військових кораблів Альянсу в Чорному морі було б дуже сильним сигналом на підтримку України” – сказав Шмигаль.

А постійне нарощування російського військового контингенту біля українських кордонів — це один з інструментів такої політики Кремля.

За словами Шмигаля, Кремль зацікавлений не тільки у дестабілізації ситуації в Україні, але також у дестабілізації країн ЄС та НАТО.

Він додав, що “газ вже використовується як зброя не лише проти нашої держави, але і проти всієї Європи”. Крім того, Росія постійно використовує інші інструменти гібридної війни проти України та Заходу, включаючи кібератаки та дезінформаційні кампанії.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі