Шмигаль спрогнозував, на скільки подорожчає земля після запуску ринку

11 травня 2021 Економіка, Життя
Share Button
Фото із відкритих джерел
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що після 1 липня 2021 року, коли набуде чинності закон про ринок землі, її вартість уже найближчим часом може суттєво зрости.

“Ми дивимося на аналогію щодо запровадження ринку землі у наших країн-сусідів, – сказав Шмигаль в інтерв’ю РБК-Україна. – Протягом 5-10 років вартість землі може зростати від 2 до 5 разів”.

Очільник уряду впевнений, що “це дуже добре, бо капіталізує державу і землю українців”.

Українці отримають право, а не обов’язок продавати свою землю. А право дає можливість приймати рішення. Подорожчала земля – продай її дорого за ринковою ціною без корупційного податку, який накладали чиновники, коли не було ринку землі. Тому я впевнений, що з 1 липня ми зобов’язані відкрити ринок і вчитися жити в ньому. Це точно збагатить нашу державу, економіку і наших людей, – відзначив Шмигаль.

Прем’єр-міністр запевнив, що підготовка до відкриття ринку землі йде за планом, подякував Верховній Раді за прийняття законопроєкту №2194, а також висловив сподівання, що депутати незабаром ухвалять і законопроєкт №2195, який розкриє можливість електронних торгів землею.

Діло повідомляло, що Шмигаль анонсував підвищення податків в Україні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі