Штам “Дельта” виявили у майже 100 країнах

03 липня 2021, 01:00 Здоров'я
Share Button
Фото з відкритих джерел
Штам коронавіруса «Дельта» виявлений уже в 98 країнах.

Про це на брифінгу повідомив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейесус.

«Ми знаходимося в дуже небезпечному періоді пандемії COVID-19, яка посилюється більш заразними варіантами вірусу, як «Дельта», який стає домінантним штамом у багатьох країнах», – заявив Гебрейесус.

За його словами, штам «Дельта» зафіксовано вже в 98 державах, причому він поширюється в країнах як з високим, так і з низьким рівнем вакцинації населення.

У таких умовах, підкреслив Гебрейесус, кращий спосіб уповільнити пандемію, врятувати життя і добитися економічного відновлення – вакцинуватися.

«Я закликав лідерів країн світу працювати разом, щоб гарантувати: через рік 70% всіх жителів кожної країни будуть вакциновані проти COVID-19», – сказав глава ВООЗ.

Він також закликав вакцинувати як мінімум 10% населення всіх країн до вересня, що захистить працівників охорони здоров’я і найбільш вразливі групи населення, а також дозволить подолати найбільш гостру фазу пандемії.

За оцінками Гебрейесуса, це завдання непросте, але посильне, адже в світі «вже розподілено 3 млрд доз вакцин від COVID-19».

За даними Worldometer, у світі зафіксовано 183 618 132 випадки COVID-19, зокрема 3 974 712 летальних, одужали 168 058 467 чоловік.

Нагадаємо, у Львові вирішили посилити карантин через штам коронавірусу “Дельта”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі