Сім територіальних громад Львівщини незабезпечені автобусами «Школярик»

29 грудня 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Громади семи новоутворених об’єднаних територіальних громад у Львівській області потребують закупівлі автобусів «Школярик» для нормального функціонування системи освіти.

Про це йдеться у зверненні депутата Львівської облради Тараса Подвірного («За майбутнє»), яке він адресував комісії з питань освіти ЛОР.

У тексті йдеться про те, що на окремі міста обласного значення та інші громади області у попередні роки не було придбано автобуси «Школярик», що призначенні для перевезення школярів з віддалених сіл.

«Наприклад, Новороздільська ОТГ об’єднала навколо міста Новий Розділ дев’ять населених пунктів, у кожному з яких є школа. У попередні роки міста обласного значення не були забезпеченні шкільними автобусами, тож вже після 1 січня виникне проблема з перевезення школярів у межах громади», – зазначає Тарас Подвірний.

Така ж проблема є у семи ОТГ Львівщини. Тому він просить допомогти доукомплектувати «Школяриками» Давидівську, Жовківську, Перемишлянську, Великомостівську, Лопатинську, Миколаївську та Новороздільську ОТГ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі