Скандал навколо Митрополичих садів: планове навчання в УГКЦ сприйняли за рейдерство

23 червня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото із Фейсбуку
Вчора, 22 червня, УГКЦ звинуватила Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення у захопленні Митрополичих садів.

Про рейдерське захоплення Митрополичих садів повідомив прессекретар Львівської архієпархії УГКЦ Павло Дроздяк.

Як повідомив “Ділу” технічний директор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Сергій Семерей, на території садів мали відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

“У нашому підпорядкуванні Львівська філія концерну РРТ, яка має об’єкт на Листопадового чину, 28. Органом управління концерну РРТ є адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Цей об’єкт із 1951 року закріплений за нами: земля 1,9 га та самі будівлі і ми їх досі використовуємо для потреб зв’язку. Вчора Держспецзв’язок проводив планові заходи. Це були спеціальні заняття з організації зв’язку, відпрацювання взаємодії з операторами телекомунікації. Відповідно орган управління звернувся до нас, свого підприємства за допуском на цю територію, він його отримав, але потрапити туди так і не зміг, бо була протидія. Не зрозуміло хто її організував. Такі навчальні заняття проводяться і на інших наших об’єктах, зокрема, і на Високому замку. Саме на цій ділянці роботи мали проводитись вперше, вони хотіли розміститись. Автомобілі, що приїхали, були не військовою технікою, а вантажівками із засобами зв’язку”.

Перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик підтвердив у коментарі “Ділу”, що це мали бути навчання і перевірка готовності систем держзв’язку.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі