Скандал у Мостиському районі: педколектив не визнає нову директорку

13 листопада 2019 Відео, Життя
Share Button
Фото: офіційний сайт ЛОДА
Учителі школи села Бортятин вважають, що директорку призначили із порушенням закону та вимагають її звільнення.

Як повідомив на своїй сторінці у фейсбуці депутат Судововишнянської міської ради Станіслав Барчак, до нього звернулися 17 вчителів Бортятинського навчально-виховного комплексу з листом, у якому просять посприяти у вирішенні цього питання, поставивши його на голосування сесії міськради.

За їхніми словами, комісія, яка призначила на посаду директора Галину Шалавило, працювала із порушеннями. З думкою працівників школи ніхто не рахувався, натомість вони не хочуть бачити на керівній посаді п. Шалавило, а просять, щоб школою керувала вчителька української мови Марія Горечко.

«Педагоги вважають, що конкурсна комісія була сформовано незаконно, всупереч положенню про конкурсну комісію та закону України «Про середню освіту», – пояснив кореспондентці ІП Діло Станіслав Барчак. – За законом, до складу комісії входять представники засновника навчального закладу, представники трудового колективу, представники батьківського комітету та представники від об’єднання керівників закладів освіти є ОТГ. Натомість до конкурсної комісії з відбору директора НВК включили місцевого мешканця, чий голос став вирішальним. В управлінні комісії людям пояснили, що цей чоловік увійшов до складу комісії, “бо є випускником школи”, проте це ж абсурд».

Втім, міська рада відмовилась розглядати освітянський конфлікт на сесії. Педагоги вирішили шукати правди у суді.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі