Скільки жителів Львівщини вже зареєструвалися на щеплення від СOVID-19

14 березня 2021 Здоров'я, Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Лише за 3 дні, починаючи з 10 березня, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА отримав понад 260 заявок в реєстраційній google-формі, яка створена для вакцинації лідерів громадської думки.

Про це повідомили у ЛОДА.

Серед них 43 журналісти, 26 політичних діячів, 25 медиків закладів охорони здоров’я недержавної форми власності, 22 освітян, 20 фахівців сфери ІТ, 7 учасників бойових дій, 117 свідомих осіб з різних сфер діяльності, які готові власним прикладом популяризувати вакцинацію.

З понеділка у Львові та області почнуть роботу 9 мобільних бригад , які, за наявності залишкових доз, запрошуватимуть зареєстрованих на вакцинацію.

Нагадаємо, публічним і громадським діячам, які хочуть вакцинуватися залишками доз вакцин від коронавірусу, пропонують заповнити онлайн-анкету тут.

Також для всіх українців Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством охорони здоров’я діє послуга “Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19” у застосунку та на порталі Дія, а також через національний контакт-центр з питань протидії COVID-19. Зареєструватися до цього списку зможе кожен охочий..

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі