“Слуга народу” прокоментувала відмову ЦВК реєструвати Вірастюка нардепом

06 травня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
У партії "Слуга народу" вважають, що політичні опоненти всіляко намагаються відтермінувати визначення Василя Вірастюка переможцем на виборах народного депутата на 87 окрузі.

Про це повідомляє УП.

“Нинішня ситуація демонструє, що політичні опоненти намагаються максимально відтермінувати остаточне визнання Василя Вірастюка переможцем. Тим самим вони відбирають у жителів Прикарпаття право мати свого представника у парламенті та з його допомогою вирішувати нагальні проблеми”,  – йдеться в повідомленні.

У партії кажуть, що юристи докладно вивчать рішення Верховного Суду, який скасував протокол ЦВК про визнання Вірастюка переможцем.

Там зазначили, що були третьою стороною у цьому судовому процесі, а тому не брали в ньому участь та не представляли власну позицію.

Власне ЦВК виконала рішення Суду, додали в “Слузі народу”.

Нагадаємо, ввечері 1 травня Велика палата Верховного суду визнала протиправним та скасувала протокол Центральної виборчої комісії, яким кандидата від “Слуги народу” Василя Вірастюка визнано переможцем в окрузі 87 на Івано-Франківщині.

Додамо, 5 травня Центральна виборча комісія не підтримала реєстрацію народним депутатом кандидата від партії “Слуга народу” Василя Вірастюка.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі