Смерть колишнього керівника «Інтера» розслідують як умисне вбивство

23 лютого 2020
Share Button
Сергій Старицький загинув у будинку Леоніда Кожари в селі Чайки під Києвом.
Поліція перекваліфікувала справу про смерть колишнього керівника телеканалу «Інтер» Сергія Старицького в будинку екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари із самогубства в умисне вбивство.

«Правоохоронці отримали дані, які дають підстави припускати, що чоловік міг не сам покінчити із життям. А відтак за погодженням із прокуратурою кримінальне провадження перекваліфіковано із самогубства на умисне вбивство», – повідомила прес-служба поліції.

У повідомленні також ідеться, що в будинку, де помер Старицький, перебувало троє людей – «подружжя і їхній гість», усі вони вживали алкогольні напої.

Наразі правоохоронці призначили ряд експертиз: судово-медичну, комплексну молекулярно-генетичну, дактилоскопичну, балістичну та хімічну.

Нагадаємо, у селі Чайки під Києвом в будинку Леоніда Кожари, який був міністром закордонних справ в уряді Миколи Азарова, 22 лютого знайшли мертвим Сергія Старицького – колишнього керівника телеканалу «Інтер», гендиректора телекомпанії «Тоніс» та одного з власників рекламного холдингу Atlantic group. За попередньою інформацією, він покінчив життя самогубством увечері напередодні, вистреливши собі в голову з пістолета марки Jericho 941 PSL.

Відомий журналіст Юрій Бутусов написав у соцмережі, що дуже ймовірно, що Леонід Кожара сам його застрелив.

Читайте також: Екс-міністр Кожара намагається видати вбивство друга за самогубство

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі