Снігопад і лютий мороз: прогноз погоди на сьогодні

15 січня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
У п'ятницю, 15 січня, переважно на всій території України буде сніжно. Температура повітря як вдень, так і вночі у західних та деяких центральних регіонах опуститься до -11 градусів.

Про це свідчать дані Українського гідрометцентру.

Сьогодні сніг буде йти у всіх регіонах, окрім Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей – там похмуро та без опадів.

У західних областях температура повітря вдень очікується від -11 до -4, а вночі вона буде становити від -11 до -7.

У центральних та північних областях температура повітря вдень буде коливатись від -11 до -2, а вночі від -11 до -5 градусів.

У східних та південних регіонах стовпчики термометрів вдень покажуть -6 +4 градуси, а вночі їх показники будуть в межах -8 0.

Як повідомляє “Укравтодор”, у Львівській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Рівненській, Волинській,Закарпатській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Чернівецькій та Черкаській областях випало від 5 до 10 сантиметрів сніг. У цих регіонах продовжуються снігопади.

На перевальних ділянках сніг йде вже другу добу, випало 10-35 см. Температура повітря -10-4. Стан покриття мокре в Закарпатській, в Львівській на покритті снігова каша, в Івано-Франківській покриття засніжене.

Фото Укргідрометцентр

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі