Сотні лампадок пам’яті і почесті: Львів вшановує Героїв Небесної сотні

21 листопада 2019 Львів, Фото
Share Button
Фото: Юра Мартинович
Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності та Свободи у місті Лева відбувається ряд заходів, присвячених пам’яті Героїв Небесної сотні.

Як повідомляє журналіст ІП «Діло», біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні декілька сотень людей запалили лампадки.

Фото: Юра Мартинович

Фото: Юра Мартинович

Фото: Юра Мартинович

Один з них – це Назар із ГО «Скаути Європи в Україні», який розповів, що свідомо прийшов сюди, бо розуміє значення тої ціни, яку віддали Герої Небесної сотні за долю країни. На його думку, частково, відбуваються зміни, за які боролися учасники Майдану і у першу чергу у самосвідомості людей.

«Завдяки їм зараз ми тут стоїмо і можемо жити у вільній та соборній Україні. На жаль, агресор Росія ще не схаменулася ми переможемо тому що з нами Бог. Для мене це великий скорботний день, як і для кожного щирого українця. Тому ми і тут, щоб з щирим жалем віддати шану цим людям і подякувати їм. Завдяки Майдану, велика кількість людей усвідомлює значення того, що означає бути українцем, бути приналежним до цієї країни», – сказав Назар.

Фото: Юра Мартинович

Фото: Юра Мартинович

Прийти і вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за зміни в країні прийшли також перші особи міста та області. Також були народні обранці з Києва.

Фото: Юра Мартинович

Фото: Юра Мартинович

Нагадаємо, Україна відзначає День Гідності і Свободи.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі