Спікером Економічного Форуму став норвезький професор Ерік Райнерт

16 вересня 2021 Економіка, Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
На Арені Львів триває XX Міжнародний економічний форум. В межах першої панельної дискусії спілкуються про постпандемічний світ.

Про це повідомили у ЛОДА.

На онлайн-зв’язку учасником панелі став норвезький економіст, професор технологій управління та стратегій розвитку Талліннського технічного університету Естонії Ерік Райнерт. Він привітав присутніх з початком Форуму.

«Пандемія вкрай негативно вплинула на усі сфери життя, змусила поставити світ на паузу. Також унаслідок численних карантинних обмежень ковід має організаційні наслідки, як от моя онлайн-присутність. Важливо, щоб ми врешті навчились від пандемії головного, зокрема – цінувати час», – зазначив Ерік Райнерт.

За його словами, різні галузі по-різному переживають ковід. До прикладу, освіта – одна із галузей, яка серйозно постраждала. З огляду на позитивні наслідки того, що пандемія принесла онлайн комунікацію в навчання, не варто забувати, що разом з тим суспільство втрачає соціальну складову життя. Також, більш локальною стала сфера туризму.

«Криза, пов’язана з ковідом дасть можливість пограти в нову гру – відхід від неолібералізму. Час перейти до ідеологічних зрушень. Потрібно мати чітке розуміння, щоб розібратись, що робити з цією кризою. Враховуючи вміння та потенціал, Україна впорається дуже добре», – наголосив спікер.

Учасниками першої панельної дискусії також стали: Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, голова державної регуляторної служби України Олексій Кучер, Президент ТПП України Геннадій Чижиков, радник міністра фінансів України, засновник та голова правління GROWFORD INSTITUTE Віталій Ломакович, заступник директора з представництва інтересів компаній – членів Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська, директор ДП «Укрпромзовнішекспертиза» Володимир Власюк, Голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі