Співробітники медіахолдингу Козака купили телеканал у директора «НТА»

25 лютого 2021 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
Львівський медіаменеджер Роман Любицький продав ТОВ «Тайм-медіа», якому належить канал «Перший незалежний», співробітникам медіахолдингу Тараса Козака.

Про це повідомили у «Наші гроші. Львів», які дізнались інформацію із реєстру підприємств.

Офіційно власниками «Тайм-медіа» стало ТОВ «Медіахолдинг новини», яке заснувало 100 працівників заборонених раніше телеканалів Козака Zik, NewsOne і 112 Україна. До статутного капіталу медіахолдингу кожен із них вніс лише по одній гривні.

Скрін: Наші гроші. Львів

На момент публікації Роман Любицький був директором проданої «Тайм-медіа», статутний фонд якої складає 375 тис. грн. У коментарі «Детектору медіа» він раніше не підтвердив продаж:

«Я зараз не можу надати коментар — я довгий час не спілкувався з довіреною особою, яка шукає покупця для цього каналу, і мені потрібен час для перевірки інформації», — повідомив Любицький.

«Детектор медіа» 24 лютого опублікував інформацію із джерел, що співробітники медіахолдингу Козака створюють свій канал на базі львівського «Першого незалежного». І навіть опублікував рекламні макети нового телеканалу.

Варто зазначити, що 2 лютого президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про санкції проти депутата Верховної Ради Тараса Козака. В результаті його відімкнені телеканали продовжили роботу на YouTube.

Факти про Романа Любицького (джерело – #політичнийтреш):

  • чинний депутат Львівської районної ради від ВО “Свобода”;
  • директор ТОВ “Престайм.ком.юа”, якому належать сайт і радіо “Вголос”, який нібито фінансується “гаманцем” ВО “Свобода” Ігорем Кривецьким (краще знаним, як Пупс);
  • генеральний директор ТОВ “НТА Інвест груп”, яке на 100% володіє ПП “НТА – незалежне телевізійне агентство”, тобто телеканалом “НТА”, який зараз перебуває в лізингу у депутата Львівської облради від партії “ЄС” Григорія Козловського (якого представляти нікому не треба). Хоча за офіційними документами ТОВ “НТА Інвест груп”, де генеральним директором є Любицький, на всі 100% належить ТОВ “ТРК “Інтеррадіо”, засновниками якого є дві фізичні особи – Андрій Кісера і Андрій Мисик (про них розповідь буде якось іншим разом);
  •  власник ТОВ “Тайм-медіа”, якому до вчора, 24 лютого 2021 року, належав телеканал “Перший незалежний”;
  • був також директором телеканалу “ZIK” в часи фінансування цього телеканалу бізнесменом-втікачем Петром Димінським (тобто до моменту продажу “ZIKу” Тарасові Козаку);
  • а ще тісно співпрацював із Михайлом Цимбалюком в часи його головування у Львівській ОДА (грудень 2010 – листопад 2011) і навіть мав очолити управління внутрішньої політики, але чомусь не склалось.

Натомість, Роман Любицький у коментарі «Детектор медіа» заявив, що не має жодного відношення до ТОВ «Медіахолдинг Новини» працівників «каналів Медведчука».

За словами Любицького, він зв’язався з юристом, уповноваженою особою, яка мала доручення на продаж каналу, і він підтвердив йому, що канал проданий. Однак, він не уточнив, коли це відбулося.

«Але я бачу, що зараз пишуть в соцмережах та деяких ЗМІ, і хотів би наголосити: я жодного відношення не мав, не маю і не буду мати до ТОВ «Медіахолдинг Новини». Доручення на продаж каналу «Перший незалежний» я дав минулого року і ще вчора не знав, кому саме продали канал. Переєстрація відбувалася в Києві, я не був присутній на ньому – і мого підпису на документах нема, оскільки юридично мав право підписати документи юрист, який мав на це доручення», – сказав Любицький.

Окрім того, Любицький також прокоментував заяву колективу львівської телекомпанії НТА, генеральним директором якої він є. Зокрема, журналісти вимагають відсторонити Любицького від посади директора НТА.

«Я бачив заяву колективу каналу «НТА», які вимагають мого відсторонення. І ще раз наголошую – я не мав жодного відношення до продажу каналу цій ТОВ. Я думаю, зараз відбудуться загальні збори нових власників, і вони призначать нового гендиректора – ніхто мене тримати там не буде. Зі мною ніхто не зв’язувався з цього приводу, але якщо зміни не відбудуться найближчим часом, я сам ініціюю процес мого звільнення – але зараза я навіть не знаю, на чиє ім’я писати заяву. Я гарантую, що мене там не буде – це пов’язано з моєю політичною позицією, моєю позицією громадянина»– зауважив він.

Роман Любицький зазначив, що не втручався в редакційну політику каналу «НТА», та виконує лише менеджерські функції. Він також заперечив будь-який зв’язок з екс-нардепом від ВО «Свобода» Ігорем Кривецьким та вплив ВО «Свобода» на процес продажу каналу «Перший незалежний».

«Зараз багато пишуть про мої начебто зв’язки або з ВО «Свобода», або з Кривецьким – але це чергова теорія змови, яка не має жодного сенсу. Це асболютна неправда. Я створив бізнес, аби через декілька років продати його і отримати прибуток – це не є крамолою. Всі свої рішення я приймав і приймаю самостійно», – зазначив Любицький.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі