США допоможуть Україні у закупівлі вакцини від COVID-19

17 листопада 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
У США обіцяють допомогти Україні пришвидшити підписання контрактів щодо отримання вакцини від нового коронавірусу COVID-19. 

Про це йшлося під час телефонної розмови міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та міністра охорони здоров’я та соціальних послуг США Алекса Азара, повідомляє 17 листопада пресслужба МОЗ.

Сторони обговорили, зокрема, ситуацію, що склалася навколо всесвітньої пандемії COVID-19 та питання доступу України до безпечної та ефективної вакцини.

“Ми спілкуємося з багатьма нашими міжнародними партнерами та фармацевтичними компаніями щодо забезпечення оперативного постачання до України безпечної та ефективної вакцини, тому що саме вакцина є єдиним реальним засобом протидії пандемії COVID-19. Ми сподіваємося на підтримку наших друзів із США в цьому питанні”, – зазначив Степанов.

Азар зауважив, що отримання вакцини Україною є пріоритетом і для уряду США. Він пообіцяв сприяти посиленню комунікації МОЗ України з такими компаніями-виробниками вакцин як Moderna, Johnson & Johnson, Pfizer та Novavax для пришвидшення підписання контрактів у отриманні вакцини.

Азар наголосив на підтримці України та готовності посилити співпрацю по програмах у боротьбі з такими інфекційними захворюваннями як кір, туберкульозу тощо.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі