США виділять Україні додаткові 150 млн доларів військової допомоги

16 квітня 2021 Економіка, Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Конгрес США схвалив виділення додаткових 150 млн доларів допомоги Україні. Вони підуть на поліпшення ситуації у сфері безпеки.

Про це на церемонії передавання командування в Центрі бойової підготовки в Яворові заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, передає посольство США.

“Адміністрація Байдена продовжує і підсилює цю підтримку. У березні Міністерство оборони США оголосило новий пакет допомоги Україні в галузі безпеки на 125 мільйонів доларів, який включає фінансування, військову підготовку, обладнання і консультативну допомогу. Цього фінансового року Конгрес США ухвалив надання додаткових 150 мільйонів доларів безпекової допомоги Україні”, – заявила Квін.

Вона також зазначила, що українські збройні сили 2021 року значно відрізняються від того, чим вони були у 2014 році, а спільні зі США зусилля в галузі безпеки стали внеском у досягнення цього вражаючого результату, як от підготовка українських військових іноземними інструкторами в Яворові. Квін наголосила, що 2 мільярди доларів допомоги у сфері безпеки, які США надали Україні від 2014 року є лише частиною допомоги.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі