Стало відомо, коли на Львівщині розпочнуть щеплення другою дозою вакцини

07 травня 2021 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Ілюстративне фото
На Львівщині масова вакцинація другою дозою вакцини стартує 25 травня.

Про це під час брифінгу розповів керівник обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, повідомляє пресслужба ЛОДА.

За попередню добу, 6 травня, в області провакцинували понад 2700 людей. Таким чином, щеплення отримали 55580 людей, що дорівнює 2,27% населення Львівщини.

“Вакцинація на Львівщині проходить активно. Двоє медиків вже отримали друге щеплення. Мова йде лише про поодинокі випадки, оскільки в нас є період, визначений для ревакцинації, і ми до нього доходимо. Вакцинація стартувала 25 лютого, відповідно 25 травня — це дата, коли ми будемо розпочинати ревакцинацію”, — каже Орест Чемерис.

За словами керівника обласного департаменту охорони здоров’я, незабаром до вакцинації залучать усі пункти щеплення. Після завершення тренінгів щеплення зможуть робити медики 168 стаціонарних пунктів та мобільних груп.

“Найбільшу кількість людей щепили вакциною “Covishield”, яка першою надійшла на Львівщину. Це більше 38 тис людей. Більше 3 тисяч отримали вакцину “CoronaVac”, 2 тисячі — “Pfizer” і більше 12 тисяч — AstraZeneca корейського виробництва, яка надійшла останньою”, — каже Орест Чемерис.

Як повідомляє Орест Чемерис, ситуація з коронавірусом на Львівщині стабілізувалася. Станом на 7 травня стаціонарах лікується 1794 хворих, 178 з них — в реанімації, 48 — на ШВЛ. Таким чином, ліжкова мережа завантажена на 37%.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі