Стало відомо, коли стартує будівництво Північної об’їзної Львова

16 квітня 2021 Львів
Share Button
Фото із відкритих джерел
Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили більшість земельних ділянок та приватних будинків на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району. Залишилось викупити ще 41 об’єкт.

Про це розповів заступник очільника Львівської ОДА Юрій Бучко, повідомляє пресслужба ЛОДА.

Північну об’їзну побудують в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Будівництво планують розпочати вже восени нинішнього року. Зараз триває підготовка тендерної документації, яка має відповідати нормам Європейського банку реконструкції та розвитку, сам тендер на визначення підрядника оголосять влітку.

ЄБРР виділив на будівництво 11 мільярдів гривень. Ідеться про кошти, які необхідно повернути до 2035 року.

Нова дорога дозволить значно розвантажити південну об’їзну міста та вуличну мережу. Її будуватимуть двома пусковими комплексами.

За словами Юрія Бучка, Північна об’їзна перетинатиме дорогу Львів-Тернопіль-Рава-Руська на якій облаштують розв’язку, що дозволить водіям об’їжджати Львів, рухаючись у сторону Жовкви. Інший з’їзд – на дорозі Київ-Чоп і третій на дорозі Львів-Краківець. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку, шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи та правий з’їзд. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометри.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі