Стало відомо, скільки російських військових залишаються на кордоні України

06 травня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Попри заяви Росії про зменшення напруги в нестабільному регіоні і відведення військ від кордонів України, там все ще залишаються 80 тисяч військових.

Про це пише видання New York Times, посилаючись на високопоставлених представників адміністрації Байдена.

Там зазначають, що російські військові перебувають біля різних смуг кордону країни з Україною і це найбільша сила, яку Росія накопичила там з моменту окупації Криму.

Росія наказала повернути лише деякі підрозділи до своїх казарм до 1 травня. Однак багато підрозділів залишили свої вантажівки та броньовані машини, що є сигналом того, що вони можуть повернутися назад, якщо президент Росії Володимир Путін вирішить їх знову розгорнути, зазначає видання.

Представники адміністрації заявили, що сприймають стійку присутність військ на українському кордоні, як повідомлення від Путіна про те, що він може зрівнятись за кількістю військ, які беруть участь у військових навчаннях НАТО в Європі.

“Великі навчання НАТО майже напевно вплинули на рішення Росії зберегти значну присутність військ на російсько-українському кордоні. Послання, яке хоче надіслати Володимир Путін, просте: Україні навіть не слід думати про членство в НАТО. Також НАТО не повинно пропонувати такого. Будь-який рух у цьому напрямку призведе до втручання Росії “, – переконаний Джеймс Г. Ставрідіс, адмірал у відставці і колишній командувач НАТО.

Американські чиновники зазначили, що залишаються невпевненими в тому, які саме цілі в Путіна. “Це говорить мені, що вони можуть захотіти повернутися пізніше, коли час і обставини будуть вигідніші для Росії”, – сказав генерал Репасс.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі