Сталося “випадково”: на Волині настоятель церкви привітав Путіна з іменинами

05 серпня 2020 Трафунки
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Священник із Володимир-Волинського, настоятель храму в селі Галинівка на Волині Олексій Шаран у Facebook привітав президента РФ Володимира Путіна з Днем ангела. Пізінше назвав це випадковим вчинком. Селяни Галинівки обурилися діями отця Шарана і повісили на двері храму свій замок.

На привітання Шарана звернув увагу 3 серпня місцевий журналіст Олексій Біянов у Facebook, оприлюднивши відповідний скриншот. Пізніше інформацію про це поширили й деякі місцеві ЗМІ. Про це пише Громадське.

Цікавий момент…Волинський священник московитської секти привітав Хуйло з днем ангела.Цензурних слів бракує…

Gepostet von Олексій Біянов am Montag, 3. August 2020

Також вказується, що видання “БУГ”, зокрема, знайшло пости Шарана, де він вітає з Днем перемоги 9 травня і закликає відмовитися від маків — символу Дня пам’яті і примирення, який в Україні відзначають 8 травня.

На сайті Володимир-Волинської єпархії Української православної церкви Олексія Шарана називають “головою єпархіального відділу по взаємодії з військовими угрупованнями і іншими силовими структурами”, йдеться у повідомленні.

Наступного дня, 4 серпня, сам Шаран у Facebook прокоментував своє привітання Путіна з Днем ангела. Зокрема, він написав: “28 липня я вітав іменинників, як завжди, з днем Ангела. По традиції, набраний текст взяв на розсилку всім, хто носить ім’я Володимир. Оскільки добре не розбираюся в смартфонах та Facebook, то помилково в розсилку попав президент РФ. Друзі побачили, підказали — і я привітання видалив”. А також додав, що не хоті нікого образитицим привітанням і зазначив, що воно “вийшло помилково”.

Слава Богу! Доброго дня. В інтернеті та в українських ЗМІ почала гуляти інформація про те, що я, нібито навмисно,…

Gepostet von Олексій Шаран am Montag, 3. August 2020

Як йдеться далі у повідомленні, 5 серпня селяни з Галинівки повісили свій замок на храм преподобного Сергія Радонезького, настоятелем якого є отець Шаран. Зробили вони це після того, як дізналися про його помилкове привітання Путіна з Днем ангела. Цю інформацію “БУГу” підтвердив Сергій Панасевич — голова Оваднівської громади, на території якої розташована Галинівка.

Також видання інформує, що цього тижня перед храмом селяни хочуть влаштувати збори, де обговорюватимуть подію, і покликали на неї Шарана.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі