Стефанчук розповів, що Рада розглядатиме після прийняття антиолігархічного закону

13 жовтня 2021, 23:55 Політика
Share Button
Руслан Стефанчук
Після прийняття закону про олігархів депутати подали в Раду 12 проєктів постанов про скасування прийняття цього документа, чим заблокували можливість передачі його на підпис спікеру та президенту. Але Верховна Рада планує швидко розв'язувати цю проблему.

Спікер парламенту Руслан Стефанчук наголосив, що 12 постанов, які заблокували закон про олігархів, потрібно відхилити.

“Думаю, ми не будемо чіплятися за якісь “закарлючки” в Регламенті, знайдемо правильне рішення, тому що для нас важливо, щоб цей закон запрацював”, – сказав голова ВРУ, передає ASPI.

Він підкреслив, що депутати можуть чіплятися за якісь нюанси, але сучасні реалії, за його словами, “вимагають дій”. Також Стефанчук зазначив, що розблокування закону про олігархів стане першим кроком й у подальшому парламент перейде до формування антитрастового законодавства, яке регулює питання політичних партій, щоб знизити вплив від олігархів.

“Тому я думаю, що після відхилення 12 постанов ми обов’язково розглянемо, як це питання правильно вирішити”, – резюмував Стефанчук, заявивши, що в історії Верховної Ради був тільки один законопроєкт, який не був підписаний головою ВР й він дуже не хотів би, щоб з’являлися й інші.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі