Стефанчук розповів, які очікуються серйозні зміни у роботі Ради

29 жовтня 2021, 09:33 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Серед важливих кроків у питанні модернізації структури парламенту Стефанчук назвав насамперед створення при ВР дослідницької служби, яка повинна, зокрема, займатись якісною підготовкою найскладніших і найважливіших для держави законопроектів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ВР.

Зазначається, що голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук провів онлайн-зустріч із колишнім президентом Європейського парламенту Петом Коксом.

Сторони обговорили програму та визначили пріоритети восьмої зустрічі в межах Діалогів Жана Моне в Європарламенті.

Зокрема, йшлося про майбутню модернізацію Верховної Ради та Регламенту, продовження реалізації парламентської реформи, а також подальшу ефективну співпрацю між українським та європейським парламентами.

“Важливим у подальшій роботі стане закон про парламентську службу: забезпечення Апарату ВР відповідними правами і гарантіями, максимальна деполітизація органу; створення єдиного кодексу парламентської етики; модернізація Регламенту. Настав час комплексно переглянути питання Регламенту, який би дав можливість забезпечити права опозиції та коаліції і разом – життєдіяльності парламентського органу”, – зазначив голова парламенту Стефанчук.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі