Стендова стрільба: олімпійський чемпіон із Одеси переміг на Кубку світу

26 лютого 2021 Спорт
Share Button
Фото НОК
Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола Мільчев став переможцем етапу Кубку світу зі стендової стрільби, який триває в Каїрі. Результат українця – 53 очки. На одне очко менше набрав представник Данії – Йеспер Хансен. Третє місце посів спортсмен з Катару Рашид Хамад, в його активі 41 очко.

Кубок світу зі стендової стрільби триватиме в Каїрі до 5 березня, повідомляє пресслужба відділення НОК.

Микола Мільчев став олімпійським чемпіоном на Іграх в Сіднеї 23 вересня 2000 року. Українець встановив рекорд, який неможливо перевершити – лише повторити. У дисципліні «скіт» він став першим спортсменом в історії Олімпіад, якому вдалося вибити 150 мішеней зі 150 (125 у кваліфікації та 25 у фіналі).

Після перемоги в Сіднеї Микола Мільчев взяв участь ще в трьох Олімпійських іграх. Найкращим результатом стало четверте місце на Іграх в Ріо-2016.