Степанов прокоментував можливу відставку та згадав про підкилимні ігри

17 травня 2021 Політика
Share Button
Максим Степанов
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, якого прем’єр-міністр Денис Шмигаль пропонує відправити у відставку, звинувачує у цій ситуації підкилимні ігри "політичних сил із низькими рейтинтом".

Про це він повідомив у відео на Фейсбуці.

“Я не писав жодних заяв на звільнення, тому що несу відповідальність перед людьми. У свою чергу депутати, усвідомлюючи всю міру своєї відповідальності, мають приймати рішення.

Між мною і колегами інколи виникали суперечки. Оскільки я завжди твердо стояв на позиціях, що здоров’я нації не можна ставити в залежність від будь-яких інших проєктів.

Поки підкилимні ігри стосувались мене особисто, я не зважав. Однак події останніх днів змушують мене висловити свою позицію відверто та відкрито. Закривати очі на те, як роками політичних сил з низьким рейтингом знищується політична система і лікарів знову намагаються загнати в стійло я не буду”.

Степанов наполягає на тому, що політичним силам не подобалась його “боротьба за високі зарплати і соціальні гарантії медиків”. Саме це начебто “йшло в розріз з їх ідеологією лікаря кріпака, який перебуває у повній залежності від медичних бюрократів”.

Проте наразі чинний міністр не прокоментував заяви очільника фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, який причиною відставки назвав провалену вакцинації проти коронавірусу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі